Ziraat Katılım Bankası personel alımı

Türkiye'nin ilk bankası olan Ziraat Bankası katılım bankası açıyor. Ziraat Katılım Bankası personel alımları ne zaman olacak ? 2015 yılı Ziraat Bankası teknoloji bankası alım şartları nelerdir ?

29.08.2015 - 18:06
29.08.2015 - 18:06
Ziraat Katılım Bankası personel alımı

Kuruluş çalışmalarını yaklaşık 150 personel ile tamamlayan bankanın yıl sonuna kadar 400 personele ve 20 şubeye ulaşması planlanıyor. Ziraat Katılım ile bugün başlayan süreci faizsiz bankacılık alanında tarihi bir adım olarak niteleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ziraat'in ardından Vakıf Katılım ve Halk Katılım'ın da sektöre girerek kamu alanında katılım bankacılığı sayısının 3'e çıkacağını söyledi.

Ziraat bankası personel alımı ne zaman yapılacak başvuru tarihleri 2015

Katılım Bankası hazırlıklarını tamamladı ve 10 yeni şube ile açılış yapacağını duyurdu. Bu 10 yeni şube için . Bankanın ilk etapta personel alımı 2 bin olacak. Ziraat Katılım Bankası bu alımların tamamını yıl sonuna kadar yapmayı planlıyor. Çok sayıda ilde hizmet vermek ve işsizliği azaltmak isteyen Ziraat Katılım Bankası, aldığı personele görevde yükselme imkanı da sağlayacak. Ziraat Katılım Bankası Personel Alımı Başvuru Tarihleri 2015 form doldur... 

2 Bin 200 Kişi İşe Alınacak Toplamda 2 bin 200 kişiyi işe almayı planlayan Ziraat Katılım Bankası hedeflerini 2015 yılının sonuna kadar 20 şube olarak hedefledi. 2018 yılının sonuna kadar ise 170 şube hedefi olan Ziraat Katılım Bankasının bu bağlamda toplamda 2 bin 200 kişilik alım yapması bekleniyor. Detaylar ise ilerleyen günlerde çıkacak ve alımlar gerçekleştirilecek. Bununla ilgili internet sitemizi takip edebilir ve güncel bilgileri alabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası'nın aradığı özellikler; ​​​​​Bankamızda iş başvurularında şu özellikler aranmaktadır.

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, yabancı uyruklular için Türkiye’de çalışma izni almış olmak. -18 yaşını doldurmuş olmak. -Bankacılık Kanunu'na göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak.

-Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak.

-Banko Asistanı görev pozisyonlarında çalışacak personel hariç, üniversitelerin 2-4 yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokullarından veya bunlara denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak.​​

İş başvurusu için özgeçmişinizi, ozgecmis@ziraatkatilim.com.tr e-po​sta adresine gönderebilirsiniz.

HABER YORUMLARI