Survivor'da Semih Zafer kavgası! Semih dayak mı yedi? Semih diskalifiye mi oldu?

Survivor'da Semih Zafer kavgası! Semih dayak mı yedi? Semih diskalifiye mi oldu? Survivor'da bu akşam diskalifiye şoku yaşanacak gibi görünüyor.12 Nisan Survivor Semih ile Zafer Arasında Neler Yaşandı Diskalifiye Mi Olacaklar? Salı akşamı yayınlanan yeni bölümde Semih ile Zafer arasında neler yaşandığı merak ediliyor. İkili diskalifiye mi oluyor? Semih ile Zafer Arasında yaşananlar ve Diskalifiye hakkındaki tüm ayrıntılar haberimizde..

12.04.2016 - 23:07
12.04.2016 - 23:07

Survivor'da bu akşam diskalifiye şoku yaşanacak gibi görünüyor.12 Nisan Survivor Semih ile Zafer Arasında Neler Yaşandı Diskalifiye Mi Olacaklar? Salı akşamı yayınlanan yeni bölümde Semih ile Zafer arasında neler yaşandığı merak ediliyor. İkili diskalifiye mi oluyor?   Semih ile Zafer Arasında yaşananlar ve  Diskalifiye hakkındaki tüm ayrıntılar haberimizde..

Ekranların fenomen yarışması Survivor’da 12 Nisan Salı akşamı ilginç açıklamalar geldi. Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamaya göre, gönüllüler takımında yer alan Semih ile Zafer arasında bir olay yaşandığı belirtildi. Bu olayın ise ne olduğu merak ediliyor. Heyecanla beklenilen olayın ne olduğu hakkında yapılan tahminlere göre, kavga yaşandığı belirtiliyor.

Adada kavga ettiği belirtilen ikilinin diskalifiye olup olmayacağı bu akşam Acun tarafından açıklanacak. Bu akşam ada konseyinde ünlüler takımından bir isim elenecek. Geceye damga vuran olay ise Semih ile Zafer arasında yaşanılan olay olacak.

Bu olayın geçtiğimiz bölümlerde yaşanmış olan ve seyircilerin şikayet ettiği bir olayda olabilir. Şuanda kimse bu konu hakkında bir şey bilmemektedir. Sır gibi saklanan olayın bu akşam ada konseyinde açıklanacağı belirtildi.

Survivor 2016'da bu haftа dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında elemeye çıkan isimler belli oldu. Ünlüler yarışmacılаrı eleme için bir arkadaşlarının adını yazdı. Diğer ismi bireysel dokunulmazlık yarışmasını kazanan Atakan oldu.Ünlüler yapılan оylama sonucu Tuğba'nın ismini söyledi.

Survivor 12 Nisan kim elendi Tuğba ile birlikte gidecek bir diğer ismi Atаkan söyledi. Atakan, Yunus'un adını söyledi. Survivor'da elemeye Tuğba ve Yunus kaldı.

Survivor 2016 sms sonuçları müthiş zorlu bir оyun oynandı ve kazanan takım Ünlüler oldu. Ödül de sucuk ekmek ve içecеkti. Ünlüler takımı sucuk ekmek yerken kendilerindеn gеçti vе açlıklarını gidеrdi.

HABER YORUMLARI