2016-12-31 22:53:54

Survivor gönüllüler Elif Şadoğlu kimdir?

Acun Ilıcalı yeni yıla girmeden büyük bombaları patlattı.Survivor 2017 ünlüler ve gönüllüler takımlarını açıkladı. Survivor 2017 gönüllüler takımında çok sürpriz isimler yer aldı. Peki Survivor 2017'de kimler yarışacak? Survivor gönüllüler Elif Şadoğlu kimdir? Elif Şadoğlu kaç yaşında nereli? İşte merak edilen ayrıntılar...

Survivor gönüllüler Elif Şadoğlu kimdir?

Acun Ilıcalı yeni yıla girmeden büyük bombaları patlattı.Survivor 2017 ünlüler ve gönüllüler takımlarını açıkladı.  Survivor 2017 gönüllüler takımında çok sürpriz isimler yer aldı. Peki Survivor 2017'de kimler yarışacak? Survivor gönüllüler Elif Şadoğlu kimdir? Elif Şadoğlu kaç yaşında nereli? İşte merak edilen ayrıntılar...

Acun Ilıcalı, Survivor 2017 hakkındaki bilgileri sosyal medya hesabından paylaştı. Daha önce Survivor 2017 ünlüler kadrosunda İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, DJ Berna Öztürk ve Tarık Mengüç'ün yer alacağını belirten Ilıcalı son isimleri de 2016'nın son gününde açıkladı.

Buna göre; Survivor 2017'de Çılgın Sedat lakaplı Sedat Kapurtu, Milli atletler Sema Apak, Pınar Saka, milli boksör Adem Kılıçcı, dünya serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen ve dünya kick boks şampiyonu Sabriye Şengül ünlüler kadrosunda yarışacak. 

Survivor 2017 ünlüler takımına son olarak Göz6 evinden iki şampiyon katılacak. Böylece Survivor 2017 ünlüler takımı da belli oldu. Peki ama Survivor 2017 Gönüllüler Takımı'nda kimler olacak? 

Survivor 2017'de ünlüler takımının ardından gönüllüler takımında yarışacak isimler de belli oldu. Yine Acun Ilıcalı bu sefer Instagram hesabından Gönüllüler Takımı'nın tanıtım videosunu yayınladı. 

Buna göre; Survivor 2017'de yarışacak olan gönüllüler takımının kadrosu: Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer olarak açıklandı. 

2017 Survivor başlamasına sayılı günler kala, Herkes şampiyon olabilir ama benim olmadığım yerde diyerek kaslarını da gösterdi. Sarışın güzelin vücudu görülmeye değer. Dünya vücut şampiyonluğu gibi birşeylerle uğraştığı resmen belli.

Elif Şadoğlu kimdir?

Türkiye'nin en büyük spor ve yaşam merkezi alanında Fitness Eğitmenliği yapan Elif, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Fitness şampiyonu oldu. 2016 Dünya şampiyonu ve 2016 Avrupa şampiyonu dereceleriyle dikkat çekti. Hem voleybol, yüzme hemde hentbol ve atletizm yapıyor. Zumba ve Cycle GX türkiyenin en önde gelen hocalarından biri.Günün Videosu
Yorumlar
GÜNCEL
Her sabah çay içerseniz ne olur?

Her sabah çay içerseniz ne olur?

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Memur ve emekliye 7 müjde yolda

Memur ve emekliye 7 müjde yolda