2016-12-31 22:59:43

Survivor Burçak Tuncer kimdir hayatı ve biyografisi

Survivor 2017'de Burçak Tuncer fırtınası esiyor. Survivor 2017 gönüllüler takımı belli oldu. Gönüllüler takımını Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından açıkladı.Peki Survivor 2017 gönüllüler takımında kimler yarışacak? Survivor Burçak Tuncer kimdir? Survivor 2017 Burçak hayatı ve biyografisi. 2017 Survivor Gönüllüler takımının en sessiz kızı olarak gösterilen Burçak.

Survivor Burçak Tuncer kimdir hayatı ve biyografisi

Survivor 2017'de Burçak Tuncer fırtınası esiyor.  Survivor 2017 gönüllüler takımı belli oldu. Gönüllüler takımını Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından açıkladı.Peki Survivor 2017 gönüllüler takımında kimler yarışacak? Survivor Burçak Tuncer kimdir? Survivor 2017 Burçak hayatı ve biyografisi. 2017 Survivor Gönüllüler takımının en sessiz kızı olarak gösterilen Burçak.

Survivor Burçak Tuncer kimdir? Survivor 2017 Burçak hayatı ve biyografisi. 2017 Survivor Gönüllüler takımının en sessiz kızı olarak gösterilen Burçak sessizliğim asaletimdendir her söze cevabm vardır ancak önce bakarım adam mı diyerek konuştu.

Kavga etmeyi sevmeyen bir yapısı olduğunu ancak damarına basılınca, tanınmaz bir hal aldığını ifade etti. Survivor'a kendi hikayemi yazmaya gidiyorum sözleri sonrası oldukça iddialı yarışmacılar arasında yerini aldı. Survivor Burçak sessizliğiyle Ezgi Avcı'ya benzetiliyor.

Burçak Tuncer kimdir?

Survivor Burçak Tuncer, daha önce adını duyuran yarışmacılardan biri değil. İlk kez ekran macerası olacağını ve çok heyacanlandığını söylemek mümkün. Burçak Tuncer'in hayatı ve biyografisi programa katıldıkdan sonra daha net bir şekilde vermeye çalışacağız.

Survivor Burçak İnstagram hesabı gizli ve çok takipçisi bulunmuyor.


Yorumlar
GÜNCEL
Babalar Günü yarın!

Babalar Günü yarın!

3 çocuğa yüzde 10 vergi indirimi geliyor

3 çocuğa yüzde 10 vergi indirimi geliyor

Ramazan Bayram tatili 9 güne uzatıldı!

Ramazan Bayram tatili 9 güne uzatıldı!