2017-09-12 12:19:17

MKEK KPSS 60 Puan İle 52 İşçi Personel Alımı

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) Türkiye İş Kurumu sitesindeki duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği için işçi personel alımı yapacağını belirtti. İşte detaylar.

MKEK KPSS 60 Puan İle 52 İşçi Personel Alımı

Türkiye İş Kurumunu yapmış olduğu duyuruya göre, Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) işçi personel alımı gerçekleştirecek. Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) bünyesinde bulunan işçi personel eksikliğini karşılamak amaçlı 52 kişilik boş kadro ile bünyesine işçi personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfasından yapılacaktır.  İlan 11 Eylül 2017 tarihinde yayımlanmış olup adaylar bu ilana en geç 20 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları şarttır.

Alımlar farklı kadrolarda gerçekleşecek olup, adaylardan Ön lisans mezunluğu ve Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacaktır. 

İLANIN DETAYLAR:

Alım Yapacak Kurumu: Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK )

Çalışma Adresi: Kırıkkale ve Ankara,

Toplam Alım Sayısı: 52

İşveren Türü : Kamu,

Çalışma Şekli: Daimi/ Tam Süreli,
ALIM KADROLARI NELERDİR:

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) bünyesine toplamda 52 kişilik kadro ile kırıkkale ve ankara illerinde personel alıyor. Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) Ankara'da 5 Kimya Teknisyeni, 9 Makine Teknolojisi Teknisyeni olmak üzere toplamda 14 kişi alacak. Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) Kırıkkale'de, 5 Bilgisayarlı Makine (CNC Operatörü ), 3 Kaynak Teknisyeni, 12 Bilgisayarlı Makine (CNC Operatörü ),  18 Tesviyeci  olmak üzere 38 kişi alacak.

ALIM ŞARTLARI NELERDİR:

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) alımını yapacak oluğu yukarıdaki kadrolar için adaylardan, Ömlisans mezunu olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, kadro branşında Önlisans mezunu olan veya yetkili kuruluşlardan kadro branşından mesleki yeterlilik belgesi olanlar veya herhangi bir önlisans mezniyet olup lise ve dengi okul seviyesinde kadro branşından başvuru yapabilirler.

BAŞVURULAR:

Duyuru 11 Eylül 2017 tarihinde yapılmış olup, adaylar başvurularına duyurunun yapıldığı tarihten itibaren başlayabilirler. Başvurular 10 gün sürecek olup, yani adaylar başvurularını en geç 20 Eylül 2017 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadır. Buna göre başvurular, İl/Şube Mdrlğmzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılması gerekmektedir. İlanın tam metnine ulaşmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.Günün Videosu
Yorumlar
GÜNCEL
Her sabah çay içerseniz ne olur?

Her sabah çay içerseniz ne olur?

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Memur ve emekliye 7 müjde yolda

Memur ve emekliye 7 müjde yolda