2017-03-04 01:50:07

İstanbullu Gelin Reytingleri nasıl tuttu mu

İstanbullu Gelin Reytingleri nasıl. Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin ilk bölümüyle ekrana geldi. Cuma reytinglerde yüzü gülmeyen İstanbullu

İstanbullu Gelin Reytingleri nasıl tuttu mu

İstanbullu Gelin Reytingleri nasıl. Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin ilk bölümüyle ekrana geldi. Cuma reytinglerde yüzü gülmeyen İstanbullu Gelin reytinglerde yüz güldürdü mü kanalı mutlu etti mi merak ediliyor.

Star TV’nin yeni dizisi İstanbullu Gelin ilk bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı İstanbullu Gelin reyting sonuçları ne oldu? İstanbullu Gelin seyircinin beğenisini kazanmayı başardı mı? 

Sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen İstanbullu Gelin nihayet ekrandaki yerini aldı. Tanıtım fragmanlarıyla heyecan yaratmayı başaran dizi Cuma akşamları seyirciyle buluşmaya devam edecek. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken İstanbullu Gelin dizisi yaşanmış bir hikayeye dayanıyor. Bursa’nın köklü ailelerinden Boran’ların en büyük oğlu Faruk Boran’ın gönlünü Süreyya’ya kaptırmasıyla hikaye başlıyor. Süreyya kendi halinde bir genç kızken, Faruk’la evlenmesi hayatının tamamen değişmesine neden oluyor.

İlk bölümde Faruk ve Süreyya’nın tanışması ve evlilik kararı alması işlendi. Faruk’un annesi Esma Sultan’ın hayalindeki gelin olmayan Süreyya’nın başına neler gelecek henüz bilinmiyor. Dizi ilk bölümüyle milyonları ekranlara kilitlemeyi başardı. Özellikle, Özcan Deniz’in başrolde olması hayranlarının yoğun ilgi göstermesine neden oldu. Aslı Enver’in sevgilisi Murat Boz’da diziye olan desteğini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Twitter’da günün en çok konuşulan konuları arasına giren İstanbullu Gelin’in reyting sonuçları da iyi geldi. Hem totalde hem de A grubunda en çok izlenenler arasına girdi. Öte yandan dizinin Asmalı Konak’a benzediği yönünde eleştiriler gelmeye devam ediyor.

Taşralı bir ailenin geleneklere uygun hayat şekli ve kardeşler arasındaki ilişkiler açısından iki dizinin benzerlikler taşıdığı düşünülüyor. İstanbul’da doğup büyümüş olan Süreyya’nın Bursa’daki hayata alışma süreci önümüzdeki bölümlerde ele alınacak. Yan karakterlerin hikayelerinin ise dizinin kaderini belirlemesi bekleniyor. Faruk’un geçmişindeki sırların neler olduğu bilinmiyor. Faruk’la evlenmeyi kafasına koymuş olan İpek’in Boran ailesine gelin gitme sevdasıysa aşk üçgeninin şekillenmesinde etkili olabilir. 

İstanbullu Gelin Reytingleri sabah saatlerinde belli olur olmaz burada olacak. Haber Kaynağı : Insanhaber

Günün Videosu
Yorumlar
GÜNCEL
Her sabah çay içerseniz ne olur?

Her sabah çay içerseniz ne olur?

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Memur ve emekliye 7 müjde yolda

Memur ve emekliye 7 müjde yolda