2016-04-27 11:43:06

İçişleri Bakanı Efkan Ala, katıldığı panelde sendikalara hassasiyetleri için teşekkür etti.

Bakan Ala: “Sendikalarımızın tamamına teşekkür ediyorum. Yapılan değerlendirmeler, Türkiye’nin içinde bulunduğu durum, bizim bu konudaki hassasiyetimiz ve sendikalarımızın hassasiyeti hep bir arada değerlendirildi”

İçişleri Bakanı Efkan Ala, katıldığı panelde sendikalara hassasiyetleri için teşekkür etti.

Genç Memur-Sen'in, Kûtu'l Âmare Zaferi haftası kapsamında düzenlediği, "Unutulan Zafer: Kûtu'l Âmare 100. Yılında" konulu panel geniş katılımla yapıldı. Programa İçişleri Bakanı Efkan Ala da katıldı.

ALA: ZAFERİN HATIRLANMASINDA EMEĞİ OLANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Programda kısa bir selamlama konuşması yapan İçişleri Bakanı Efkan Ala, gençlere çağrıda bulundu. Ala, "Önünüze barikatlar koyanlar olacak aşmalısınız, çukurlar kazan olacak, kapatmalısınız. Başarısızlığınız için ter dökenler olacak, başarmalı, bu başarı için elinizden gelen gayreti göstermelisiniz" şeklinde konuştu.

Kutu'l Amare, zaferinin geçmişten bugüne unutturulmaya çalışıldığını sözlerine ekleyen Ala, buna izin vermeyeceklerini ifade etti. Zaferi unutmayan ve hatırlanmasına vesile olan Genç Memur-Sen'i tebrik ettiğini söyleyen Ala, "Burada bulunan gençler, bu zaferin bilincinde olan gençlerdir. O yüzden ilk başta sizleri, daha sonra bu etkinliği düzenleyerek farkındalık oluşturan Genç Memur-Sen'i kutluyorum" diye konuştu.

Sendikalara Ala’dan teşekkür
İçişleri Bakanı Efkan Ala, Genç Memur-Sen tarafından düzenlenen panelde sendikaların 1 Mayıs’ı daha önce belirlenen alanlarda kutlama kararı aldıklarını belirterek, “Sendikalarımızın tamamına teşekkür ediyorum. Yapılan değerlendirmeler, Türkiye’nin içinde bulunduğu durum, bizim bu konudaki hassasiyetimiz ve sendikalarımızın hassasiyeti hep bir arada değerlendirildi” ifadelerini kullandı.


Yorumlar
GÜNCEL
A101, 25 Mayıs 2017 İndirim Kataloğu

A101, 25 Mayıs 2017 İndirim Kataloğu

Yeraltında yaşıyorlar

Yeraltında yaşıyorlar