2016-10-09 19:37:35

AÖF öğrencilerine müjdeli haber!

AÖF öğrencilerine büyük müjde geldi. Açıköğretim Fakültesi 2016-2017 öğretim yılı kapsamında ilk kısmi zamanlık öğrenci başvurularını başlattı. Saat ücreti 10 TL olan başvuru detayları ve başvuru formu. Son başvuru 12 Ekim.İşte konuya ilişkin tüm ayrıntılar...

AÖF öğrencilerine müjdeli haber!

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğünden kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılması ile ilgili duyuruda kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılacağı bildirildi. AÖF’nin sık sık yazı zamanlı günde 2 veya 3 saat olarak öğrencilere sunduğu bu imkandan faydalanmak için aşağıdaki detayları inceleyiniz. AÖF’nin bu kapsamda çalıştıracağı öğrenci alımları ile ilgili olarak sizleri sürekli bilgilendireceğiz.

Yükseköğretim Kurumlarında Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırılabilmesine İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde Üniversitemiz İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanlığı aşağıda belirtilen işlerde haftalık 10 saati geçmemek ve bir saat çalışma karşılığı brüt 10 TL saat ücreti ödenmek üzere toplam  beş kısmi zamanlı öğrenci çalıştıracaktır denildi.

Haftanın 5 günü 9 ile 11 arası çalışacak olan öğrenciler İletişim Bilimleri Fakültesi’nin Gazete, TV ve Reklam Atölyeleri ile Fakülte Projelerinde çalıştırılmak üzere alınacak. Başvuru yeri İletişim Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcılığı olarak açıklandı. Son başvuru tarihi ise 12 Ekim 2016.

Kısmi zamanlı öğrenci alım şartları nelerdir? Anadolu Üniversitesinde kayıtlı öğrenci olmak (Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi ve özel öğrenci hariç), Disiplin cezası almamış olmak, Ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmamak, Kısmi zamanlı çalıştırılan öğrenci ile yükseköğretim kurumu arasında yapılan sözleşmeye aykırılık nedeni ile sözleşmesi feshedilmemiş olmak, Kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmamak, Normal eğitim-öğretim süresi içerisinde öğrenim görüyor olmak. Çalıştırılacak iş için yeterli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak gerekiyor.

İstenen belgeler şunlardır: Başvuru formu (üniversitenin internet sayfasında bulunmaktadır.), öğrenci belgesi (eğitim-öğretim süresini gösterir şekilde), ders programı, özgeçmiş ve 1 adet fotoğraf.Günün Videosu
Yorumlar
GÜNCEL
Her sabah çay içerseniz ne olur?

Her sabah çay içerseniz ne olur?

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Memur ve emekliye 7 müjde yolda

Memur ve emekliye 7 müjde yolda