2016-04-18 23:31:09

AÖF öğrenci girişi yap - AÖF soru ve cevapları tıkla öğren

AÖF öğrenci girişi yap - AÖF soru ve cevapları tıkla öğren! 16-17 Nisan AÖF sınavına giren adayların dört gözle beklediği o an geldi.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi ara sınav soru ve cevapları yayınlandı.16-17 Nisan 2016 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarının soru ve cevap anahtarı erişime açıldı. İşte AÖF soru ve cevaplarına ilişkin tüm ayrıntılar...

AÖF öğrenci girişi yap - AÖF soru ve cevapları tıkla öğren

16-17 Nisan AÖF sınavına giren adayların dört gözle beklediği o an geldi.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi ara sınav soru ve cevapları yayınlandı.16-17 Nisan 2016 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarının soru ve cevap anahtarı erişime açıldı. İşte AÖF soru ve cevaplarına ilişkin tüm ayrıntılar...

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi  (AÖF) bahar dönemi ara sınav soru ve cevapları yayınlandı.16-17 Nisan 2016 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarının soru ve cevap anahtarı erişime açıldı.

Geçtiğimiz hafta sonu Türkiye genelinde AÖF bahar dönemi ara sınavları yapıldı. 16 Nisan Cumartesi ve 17 Nisan Pazar günleri yapılan AÖF sınavlarının soru ve cevapları bu yıl geçen yıllara göre daha erken yayınlandı.

AÖF bahar dönemi ara sınav soru cevaplarının Salı ya da Çarşamba günü erişime açılması bekleniyordu, Anadolu Üniversitesi adaylara sürpriz yaparak soru ve cevapları daha erken yayınladı. AÖF bahar dönemi ara sınavlarına giren adaylar Anadolu Üniversitesinin resmi internet sitesinden giriş yaparak soru ve cevap anahtarlarını kontrol edebilecekler.

Sınava giren öğrenciler şimdi sonuçların açıklanmasını bekliyor. AÖF sınav sonuçlarının açıklanmasına dair yapılan açıklamada; "Sınav sonuçları, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içinde Öğrenci Girişi sayfadan açıklanmaktadır. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmamaktadır. Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 5 işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz" ifadeleri yer almaktadır. AÖF bahar dönemi ara sınavı soru ve cevap anahtarı için tıklayınız.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Yukarıda bahsedilen açıklamalardan pay biçilirse, AÖF sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihler konusunda da bu ertelemelerin etkili olacağı söylenebilir. Normal koşullarda sınavın gerçekleştirilmesinin en fazla 15 gün sonrasında açıklanan AÖF sınav sonuçlarının, bu dönem oluşan ertelemeler nedeniyle biraz daha geç bir tarihte açıklanması mümkün olabilir.

AÖF NEDİR?

Açıköğretim Fakültesi,1982 yılında kurulmuş olan ve Uzaktan eğitim metoduyla öğrencilerine hizmet veren, Anadolu üniversitesinin bir fakültesidir. Kendi ikamet ettiği ilde üniversite kazanamayıp farklı illerde okuma imkanı olmayan, hatta örgün olarak üniversite okumaya fırsatı olmayan Türk vatandaşlarının imdadına koşan bir sistemdir Açıköğretim. Tüm Türkiye’de hizmet veren açıköğretim fakültesi, bunun yanı sıra KKTC, Türki Cumhuriyetler ve Batı Avrupa’da da Türk vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır.

Açık Öğretim ve Uzaktan Eğitim arasındaki fark: Uzaktan Eğitimde derslerin Canlı Ders olarak yapılmasıdır.Günün Videosu
Yorumlar
GÜNCEL
Her sabah çay içerseniz ne olur?

Her sabah çay içerseniz ne olur?

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Memur ve emekliye 7 müjde yolda

Memur ve emekliye 7 müjde yolda