2016-09-26 19:39:51

Acun Ilıcalı'dan sporseverlere müjde!

Acun Ilıcalı herkesin merakla beklediği müjdeyi açıkladı. Sporseverlere müjde! Maçların şifresiz yayınlanacağı kanal açıklandı! TV 8'in sahibi olan Acun Ilıcalı NBA severlere müjdeyi resmi twitter hesabından açıkladı. İşte Acun Ilıcalı'nın yaptığı o açıklama ve merak edilen ayrıntılar...

Acun Ilıcalı'dan sporseverlere müjde!

Acun Ilıcalı herkesin merakla beklediği müjdeyi açıkaldı. Sporseverlere müjde! Maçların şifresiz yayınlanacağı kanal açıklandı! TV 8'in sahibi olan Acun Ilıcalı NBA severlere müjdeyi resmi twitter hesabından açıkladı. İşte Acun Ilıcalı'nın yaptığı o açıklama ve merak edilen ayrıntılar...

TV 8 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı resmi twitter hesabından "NBA 2016-2017 sezonunun tüm maçları bu sene de TV8'de. Basketbolseverlere hayırlı olsun." yazdı.

TV 8'in sahibi olan Acun Ilıcalı NBA severlere müjdeyi resmi twitter hesabından açıkladı. Ilıcalı resmi twitter hesabından "NBA 2016-2017 sezonunun tüm maçları bu sene de TV8'de. Basketbolseverlere hayırlı olsun." yazdı.

Geçtiğimiz yıllarda TV8'i satın alan Acun Ilıcalı, NBA ve A Milli Futbol Takımı'nın maçlarının yayın hakkını aldıktan sonra flaş bir karara imza attı. Acun Medya, önümüzdeki günlerde yeni bir spor kanalını hayata geçirmeye hazırlanıyor.

NBA maçlarının yanı sıra bazı spor organizasyonlarını da bünyesine dahil eden Acun Medya'nın yeni bir spor kanalı için düğmeye bastığı öğrenildi.

Sporda da önemli yatırımlar yapma kararı alan Acun Ilıcalı, önümüzdeki günlerde yeni bir spor kanalını hayata geçirecek.

NBA maçlarının yanı sıra A Milli Futbol Takımı'nın 2018 Dünya Kupası Elemeleri'ni de yayınlayacak olan TV8, yeni içerikler için görüşmelerini sürdürüyor.


Yorumlar
GÜNCEL
Babalar Günü yarın!

Babalar Günü yarın!

3 çocuğa yüzde 10 vergi indirimi geliyor

3 çocuğa yüzde 10 vergi indirimi geliyor

Ramazan Bayram tatili 9 güne uzatıldı!

Ramazan Bayram tatili 9 güne uzatıldı!