2017-05-03 14:03:39

24 Bin 300 Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan sözleşmeli ve kadrolu personel alımları devam ediyor. An itibariyle en yoğun başvuru alan ilanları siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

 24 Bin 300 Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan sözleşmeli ve kadrolu personel alımları devam ediyor. An itibariyle en yoğun başvuru alan ilanları siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik. Hali hazırda başvuru süreci devam eden ve adaylar tarafından büyük ilgi gören alımların başında Maliye Bakanlığı Vergi Müfettiş Yardımcısı alımı var . Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı'nın Vergi Müfettiş Yardımcısı (300 Adet) alımı için başvuruda bulunacak adayların 2015 ya da 2016 KPSS'ye girmiş olması ve ilanda belirtilen puan türlerinin herhangi birinden en az 80 puan ve üzeri almış olması gerekiyor. Başvuru süreci ve şartlar hakkında detaylı bilgilendirme için adaylar Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı'nın internet sitesini ziyaret edebilirler. İlgili ilan için lütfen TIKLAYINIZ

Yine dikkat çeken ilanlardan birisi de Milli Savunma Bakanlığı'nın 24 Bin Kişilik Uzman Erbaş ve Sözleşmeli Erbaş alımı, Yıl boyunca adaylardan başvurular toplanacak ve belirli periyotlarda adaylar sınavlara tabi tutularak göreve başlatılacak. İlgili alımlara dair tüm detaylar Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi internet sayfası olan www.msb.gov.tr adresinde bulunuyor. 


Yorumlar
GÜNCEL
Babalar Günü yarın!

Babalar Günü yarın!

3 çocuğa yüzde 10 vergi indirimi geliyor

3 çocuğa yüzde 10 vergi indirimi geliyor

Ramazan Bayram tatili 9 güne uzatıldı!

Ramazan Bayram tatili 9 güne uzatıldı!