2016-04-18 23:28:15

16-17 Nisan AÖF soru ve cevapları açıklandı - AÖF soru ve cevapları tıkla öğren

16-17 Nisan AÖF soru ve cevapları açıklandı - AÖF soru ve cevapları tıkla öğren. 16-17 Nisan AÖF sınavına giren adayların dört gözle beklediği o an geldi.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi ara sınav soru ve cevapları yayınlandı.16-17 Nisan 2016 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarının soru ve cevap anahtarı erişime açıldı. İşte AÖF soru ve cevaplarına ilişkin tüm ayrıntılar...

16-17 Nisan AÖF soru ve cevapları açıklandı - AÖF soru ve cevapları tıkla öğren

16-17 Nisan AÖF sınavına giren adayların dört gözle beklediği o an geldi.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi ara sınav soru ve cevapları yayınlandı.16-17 Nisan 2016 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarının soru ve cevap anahtarı erişime açıldı. İşte AÖF soru ve cevaplarına ilişkin tüm ayrıntılar...

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi  (AÖF) bahar dönemi ara sınav soru ve cevapları yayınlandı.16-17 Nisan 2016 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarının soru ve cevap anahtarı erişime açıldı.

Geçtiğimiz hafta sonu Türkiye genelinde AÖF bahar dönemi ara sınavları yapıldı. 16 Nisan Cumartesi ve 17 Nisan Pazar günleri yapılan AÖF sınavlarının soru ve cevapları bu yıl geçen yıllara göre daha erken yayınlandı.

AÖF bahar dönemi ara sınav soru cevaplarının Salı ya da Çarşamba günü erişime açılması bekleniyordu, Anadolu Üniversitesi adaylara sürpriz yaparak soru ve cevapları daha erken yayınladı. AÖF bahar dönemi ara sınavlarına giren adaylar Anadolu Üniversitesinin resmi internet sitesinden giriş yaparak soru ve cevap anahtarlarını kontrol edebilecekler.

Sınava giren öğrenciler şimdi sonuçların açıklanmasını bekliyor. AÖF sınav sonuçlarının açıklanmasına dair yapılan açıklamada; "Sınav sonuçları, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içinde Öğrenci Girişi sayfadan açıklanmaktadır. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmamaktadır. Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 5 işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz" ifadeleri yer almaktadır. AÖF bahar dönemi ara sınavı soru ve cevap anahtarı için tıklayınız.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Yukarıda bahsedilen açıklamalardan pay biçilirse, AÖF sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihler konusunda da bu ertelemelerin etkili olacağı söylenebilir. Normal koşullarda sınavın gerçekleştirilmesinin en fazla 15 gün sonrasında açıklanan AÖF sınav sonuçlarının, bu dönem oluşan ertelemeler nedeniyle biraz daha geç bir tarihte açıklanması mümkün olabilir.

AÖF NEDİR?

Açıköğretim Fakültesi,1982 yılında kurulmuş olan ve Uzaktan eğitim metoduyla öğrencilerine hizmet veren, Anadolu üniversitesinin bir fakültesidir. Kendi ikamet ettiği ilde üniversite kazanamayıp farklı illerde okuma imkanı olmayan, hatta örgün olarak üniversite okumaya fırsatı olmayan Türk vatandaşlarının imdadına koşan bir sistemdir Açıköğretim. Tüm Türkiye’de hizmet veren açıköğretim fakültesi, bunun yanı sıra KKTC, Türki Cumhuriyetler ve Batı Avrupa’da da Türk vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır.

Açık Öğretim ve Uzaktan Eğitim arasındaki fark: Uzaktan Eğitimde derslerin Canlı Ders olarak yapılmasıdır.

Yorumlar
GÜNCEL
20 Temmuzdan İtibaren Tüm A-101 Marketlerde

20 Temmuzdan İtibaren Tüm A-101 Marketlerde

A101 Marketler 13 – 20 Temmuz 2017 İndirimli Ürünler

A101 Marketler 13 – 20 Temmuz 2017 İndirimli Ürünler

Kurban Bayramı Ne Zaman ve Kaç Gün Olacak?

Kurban Bayramı Ne Zaman ve Kaç Gün Olacak?

Hakan Balamir hayatını kaybetti

Hakan Balamir hayatını kaybetti

BİM, 4 Temmuz 2017 İndirim Kataloğu

BİM, 4 Temmuz 2017 İndirim Kataloğu

Oyuncu Mert Öcal havuzda kaza geçirdi!

Oyuncu Mert Öcal havuzda kaza geçirdi!

Facebook şifreniz bu ise hemen değiştirin!

Facebook şifreniz bu ise hemen değiştirin!