2017-04-09 19:44:10

1500 ASDEP PERSONEL ALIMI BAŞVURULARINDA SONA GÜNLER

Danışma Yönlendirme Personeli Alımına yoğun ilgi.Başvuruyu cazip hale getiren KPSS 60 puan ve üzeri puan üzerinden başvurulabilecek olması.detaylar haberimizde

 1500 ASDEP PERSONEL ALIMI  BAŞVURULARINDA SONA GÜNLER

 

Bartın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü'nce Mart başında yapılan açıklama dahilinde kuruma 6 personel alımı yapılacağı duyurulmuştu.  

 

GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR?
Aile Bakanlığı  Adaylar heyecan içinde başvurularını yapıyor. Asdep alım ilanına KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak gibi şartlara uyum sağlayan adaylar başvuru yapabiliyor.

Bartın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü personel alım ilanına hala başvurmayan ve başvuru yapmak adayların ayrıca 4 yıllık Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümlerinden ya da bu bölümlere denkliği YÖK tarafından kabul edilen kurumlardan mezun olmuş olması gerekiyor. 

BAŞVURULAR
Bartın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü 6 adet asdep personel alım ilanı başvuruları  10 Nisan 2017 mesai bitimine kadar gerekli belgeler ile kuruma yapılacak. Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı 1500 asdep alım süreci tüm hızı ile devam eder iken, bazı illerin başvuruları yeni başlıyor, bazılarınınki ise bitiyor. Bu ayrıntılardan haberdar olmak için bizi takipte kalınız. 

Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü “Aile Sosyal Destek Programı” kapsamında özel hizmet alımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz lütfen Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı kurumunun resmi web sayfasına erişim sağlayınız. Günün Videosu
Yorumlar
GÜNCEL
Her sabah çay içerseniz ne olur?

Her sabah çay içerseniz ne olur?

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Memur ve emekliye 7 müjde yolda

Memur ve emekliye 7 müjde yolda