Meteoroloji'den İstanbul için son dakika uyarısı

Meteoroloji'den İstanbul için son dakika uyarısı geldi. İstanbul'da günlerdir süren kar yağışlı havanın ardından Meteoroloji'den bir son dakika haberi daha geldi. İstanbul'da bu gece beklenen yağmurun, yarın sabah saatlerinde karla karışık yağmura, kentin yüksek kesimlerinde kara dönüşeceği tahmin ediliyor. İşte yapılan uyarılara ilişkin merak edilen detaylar...

11.01.2017 - 17:18
30.11.-0001 - 00:00

Meteoroloji'den İstanbul için son dakika uyarısı geldi. İstanbul'da günlerdir süren kar yağışlı havanın ardından Meteoroloji'den bir son dakika haberi daha geldi. İstanbul'da bu gece beklenen  yağmurun, yarın sabah saatlerinde karla karışık yağmura, kentin yüksek  kesimlerinde kara dönüşeceği tahmin ediliyor. İşte yapılan uyarılara ilişkin merak edilen detaylar...

İstanbul'da bu gece beklenen yağmurun, yarın Sabah karla  karışık yağmura, kentin yüksek kesimlerinde ise kara dönüşeceği bildirildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, İstanbul'da bu  gece yağmur beklendiği belirtildi. Yağmurun, yarın sabah saatlerinde karla  karışık yağmura, kentin yüksek kesimlerinde kara dönüşeceği, ardından tekrar  yağmura dönerek yarın öğleden sonra etkisini kaybedeceği ifade edildi.

İstanbul ve Marmara Bölgesi'nin güneyindeki Çanakkale, Balıkesir,  Bursa ve Bilecik'te mevcut yüksek miktardaki kar örtüsü üzerine yağmur ve karla  karışık yağmur beklendiğinden, özellikle çatılarda kar yükünün artabileceğine,  kar erimeleri olabileceğine işaret edilen açıklamada, vatandaşların ve  ilgililerin tedbirli olması istendi.

HABER YORUMLARI