Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan memur atama duyurusu

Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan memur atama duyurusu geldi. Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK, KPSS 2016/2 merkezi yerleştirmeleri kapsamında kadrolarına atanan memur adayları için duyuru yayınladı. Memur adaylarından istenen belgeler açıklandı. İşte o duyuru ve merak edilen ayrıntılar...

11.01.2017 - 19:55
11.01.2017 - 19:55
Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan memur atama duyurusu

Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK, KPSS 2016/2 merkezi yerleştirmeleri kapsamında kadrolarına atanan memur adayları için duyuru yaptı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kredi ve Yurtlar Kurumu ÖSYM Başkanlığının açıkladığı 2016/2 atama sonuçlarına göre kadrolarına yerleştirilen memur adaylarının atamalarının tamamlanabilmesi için istenen belgeleri yayınladı.

KYK’ya yerleştirilen memur adaylarının 23 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar istenen belgeleri Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Söğütözü Mh. 2176 Sk. No:25 Çankaya / ANKARA adresine elden ya da posta yolu ile ulaştırmaları gerekiyor. Belgeleri belirtilen süre içerisinde teslim etmeyen memur adaylarının atamaları yapılmayacak. Adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacağı açıklandı.

KPSS 2016/2 ile KYK’ya yerleştirilen memur adaylardan istenen belgeler; Yerleştirme sonuç belgesi, öğrenim belgesi aslı veya tasdikli sureti, mal bildirim formu, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, 6 adet fotoğraf, skerlik durum belgesi olarak belirtildi. Memur adaylarının atama iş ve işlemleri Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı tarafından yürütüleceği bildirildi.

HABER YORUMLARI