Fenerbahçe yeşil sahalara veda mı edecek?

Futbolcularla görüşen Fenerbahçe Yönetiminin oyuncularından psikolojik olarak hazır oldukları cevabını aldıkları öğrenildi. Fenerbahçe'de son dakika sürprizi yaşanmazsa 'maçlara devam' kararı çıkacak.Fenerbahçe'nin Benfica Teknik Direktörü Jorge Jesus'a geçtiğimiz ay teklif götürdüğü ancak olumsuz yanıt aldığı iddia edildi.Fenerbahçe ile Mersin İdman Yurdu Ziraat Türkiye Kupası'nda karşılaşacak. Mersin İdman Yurdu maçına Fenerbahçe çıkıp çıkmayacağı ile ilgili haberlerin detaylarınıda sizler için veriyoruz. Fenerbahçe Mersin İdman Yurdu maçı ne zaman oynanacak? Fenerbahçe Maçlara çıkacak mı yoksa çıkmayacak mı?Fenerbahçe yeşil sahalara veda mı edecek?

13.04.2015 - 21:37
13.04.2015 - 21:37
Fenerbahçe yeşil sahalara veda mı edecek?

Futbolcularla görüşen Fenerbahçe Yönetiminin oyuncularından psikolojik olarak hazır oldukları cevabını aldıkları öğrenildi. Fenerbahçe'de son dakika sürprizi yaşanmazsa 'maçlara devam' kararı çıkacak.Fenerbahçe'nin Benfica Teknik Direktörü Jorge Jesus'a geçtiğimiz ay teklif götürdüğü ancak olumsuz yanıt aldığı iddia edildi.Fenerbahçe ile Mersin İdman Yurdu Ziraat Türkiye Kupası'nda karşılaşacak. Mersin İdman Yurdu maçına Fenerbahçe çıkıp çıkmayacağı ile ilgili haberlerin detaylarınıda sizler için veriyoruz. Fenerbahçe Mersin İdman Yurdu maçı ne zaman oynanacak? Fenerbahçe Maçlara çıkacak mı yoksa çıkmayacak mı?

rize deplasmanı dönüşünde fenerbahçe’yi taşıyan otobüse sürmene’deki silahlı saldırı sonrasında “olayın failleri bulunana kadar maçlara çıkmayacağız” açıklaması ifa etmiş idi bu açıklama sonrasında 2 birey gözaltına alınmasına karşın serbest bırakıldı vede failler hususunda şu ana kadar bir gelişme yaşanmadı.
 
Fener Futbolu Bırakıyor mu?
 
Perşembe günü ziraat türkiye kupası’nda mersin idmanyurdu'yla beraber maçı olan fenerbahçe’nin kesin tavrı yarın yapılacak yönetim toplantısındaortaya çıakcak. yöneticiler, yarın öğle saatlerinde toplanıp kararı gözden geçirecek. yönetimin özellikle, cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın konuya gösterdiği hassasiyet ve de devlet güvencesi sebebi ile bu kararı rafa kaldırabileceği edinilen haberler arasında…
 
karar, ‘maçlara çıkma’ yönünde olur ise fenerbahçe, kadıköy’de Perşembe mersin, pazartesi ise Bursaspor Timsahları'yla oynayacak.
 
yönetim rest çekmişti
saldırı sonrasında bir basın toplantısı düzenleyen fenerbahçeli yöneticiler mahmut uslu, deniz tolga aytöre ve de şekip mosturoğlu, hadise aydınlatılana kadar maçlara çıkma niyetinde olmadıklarını açıklamışlardı.

HABER YORUMLARI