Bursa'da yarın için ilk kar tatili haberi geldi!

Yoğun kar yağışının ardından Bursa'da yarın için ilk kar tatili haberi geldi! Bursa'da yoğun kar yağışı sebebiyle Mustafakemalpaşa ilçesinde okullar tatil edildi! Bursa'nın Karacabey ilçesinde de yarın okullar tatil! İşte kar tatillerine ilişkin tüm detaylar...

09.01.2017 - 17:49
30.11.-0001 - 00:00

Bursa'da kar yağışı sebebiyle Mustafakemalpaşa ilçesinde yarın da okullar bir gün tatil edildi.

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde yarın 10 Aralık 2017 Salı günü okulların tatil edilme kararı alındı...

Bursa Valiliği henüz merkez ilçeler için kar tatili açıklaması yapmadı.

Öğrenciler ve veliler merakla Bursa Valiliği'nden kar tatili açıklaması bekliyor.

Öte yandan Bursa'nın Karacabey ilçesinde de ilçe genelinde okulların yarın 1 gün süreyle tatil ilan edildiği bildirildi.

Orhaneli'ne bağlı Erenler İlköğretim Okulu'nda ise taşımalı sistemle eğitim gören öğrencilere yarın 1 gün süreyle tatil ilan edilmesi kararlaştırıldı..

Balıkesir de okullar tatil edildi mi, kar tatili gelecek mi derken beklenen haber Valilik'ten geldi. Valilik son dakika kar tatili açıklaması yaptı ve 10 Ocak Salı günü için kararını açıkladı. İşte detaylar.

YARIN OKULLAR TATİL

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle 10 Ocak Salı günü eğitim yapılamayacak.

Balıkesir Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, "Olumsuz hava şartları nedeniyle Bandırma ilçemizde özel eğitim kursları, ilkokul, ortaokul ve liselerde (yarın) eğitime bir gün süre ile ara verilmiştir." ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ile hamile personelin de idari izinli sayılacağı belirtildi.

HABER YORUMLARI